Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMBJ11A
Tono Tono
Maori
238873Ataata MXSMBJ11AMicrosemi Corporation
MXSMBJ11A
  • Tau Wae
    MXSMBJ11A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    12.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    11V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    SMBJ (DO-214AA)
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    600W
  • Power - Peak Pulse
    33A
  • Ko te poari
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    1086-14005-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    MXSMBJ11A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    18.2V