Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMBJ70CA
Tono Tono
Maori
801499Ataata MXSMBJ70CAMicrosemi
MXSMBJ70CA
  • Tau Wae
    MXSMBJ70CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 70V 113V DO214AA
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    70V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    113V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBJ (DO-214AA)
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    1086-14157-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    5.3A
  • Capacitance @ Frequency
  • Mahinga Korero
    1
  • Nga tono
    General Purpose
MXSMBJ7.0CA
MXSMBJ7.0CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7V 12V DO214AA