Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMCGLCE150AE3
Tono Tono
Maori
MXSMCGLCE150AE3
  • Tau Wae
    MXSMCGLCE150AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 150V 243V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    150V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    243V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    167V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-14418-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    6.2A
  • Capacitance @ Frequency
    90pF @ 1MHz