Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMCGLCE51A
Tono Tono
Maori
MXSMCGLCE51A
  • Tau Wae
    MXSMCGLCE51A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    51V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    82.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    56.7V
  • Ngā Hononga Korekore
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMCG (DO-215AB)
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-14455-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    18.2A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz