Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMCJ48A
Tono Tono
Maori
3982627Ataata MXSMCJ48AMicrosemi Corporation
MXSMCJ48A
  • Tau Wae
    MXSMCJ48A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    48V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    DO-214AB (SMCJ)
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    1500W (1.5kW)
  • Power - Peak Pulse
    19.4A
  • Ko te poari
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-14593-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    MXSMCJ48A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    77.4V