Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMLG11CA
Tono Tono
Maori
MXSMLG11CA
  • Tau Wae
    MXSMLG11CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    11V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    18.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    12.2V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMLG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-14769-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    164.8A