Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXSMLJ60CA
Tono Tono
Maori
5990398Ataata MXSMLJ60CAMicrosemi Corporation
MXSMLJ60CA
  • Tau Wae
    MXSMLJ60CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    66.7V
  • Tuhinga o mua - Breakover
    1
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    60V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    DO-214AB
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    3000W (3kW)
  • Power - Peak Pulse
    31A
  • Ko te poari
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-15077-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    MXSMLJ60CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    96.8V