Home > Hua > RF / IF me RFID > Rongohau Amp > UA0L30VM
Tono Tono
Maori
UA0L30VM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UA0L30VM
  • Whakaahuatanga
    IC RF AMP 10KHZ-30GHZ
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    7V
  • Nga Utu Whakatau
    30GHz
  • Raupapa
  • Momo RF
  • P1dB
  • Whakaahua Ata
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Hua
    30dB
  • Rautanga
    10kHz ~ 30GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    RF Amplifier IC 10kHz ~ 30GHz
  • I teie nei - Te tuku
    236mA