Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Ngā Kaipupuri > CSTCC3M30G53-R0
Tono Tono
Maori
6421237Ataata CSTCC3M30G53-R0Murata Electronics
CSTCC3M30G53-R0
  • Tau Wae
    CSTCC3M30G53-R0
  • Whakaahuatanga
    CER RESONATOR
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Ceramic
  • Rahi / Rahi
    0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
  • Raupapa
    CERALOCK® CSTCC
  • Paa / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 80°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.061" (1.55mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±0.5%
  • Rautanga
    3.3MHz
  • Ngā āhuatanga
    Built in Capacitor
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF -20°C ~ 80°C Surface Mount
  • Te kaha
    15pF