Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Ngā Kaipupuri > CSTCE11M0G55-R0
Tono Tono
Maori
4658026Ataata CSTCE11M0G55-R0Murata Electronics
CSTCE11M0G55-R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSTCE11M0G55-R0
  • Whakaahuatanga
    CER RES 11.0000MHZ 33PF SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Ceramic
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
  • Raupapa
    CERALOCK® CSTCE
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    3-SMD, No Lead
  • Ētahi Ingoa
    CSTCE11M0G55-R0-ND
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 80°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.031" (0.79mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±0.5%
  • Te Tautanga Mahinga
    ±0.2%
  • Rautanga
    11MHz
  • Ngā āhuatanga
    Built in Capacitor
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    11MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.2% -20°C ~ 80°C Surface Mount
  • Te kaha
    33pF