Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Ngā Kaipupuri > CSTCR4M91G53Z-R0
Tono Tono
Maori
5630891Ataata CSTCR4M91G53Z-R0Murata Electronics
CSTCR4M91G53Z-R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSTCR4M91G53Z-R0
  • Whakaahuatanga
    CER RES 4.9100MHZ 15PF SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Ceramic
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Raupapa
    CERALOCK® CSTCR
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.047" (1.19mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±0.5%
  • Te Tautanga Mahinga
  • Rautanga
    4.91MHz
  • Ngā āhuatanga
    Built in Capacitor
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.91MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF -40°C ~ 125°C Surface Mount
  • Te kaha
    15pF