Home > Hua > Whakawhiti > Ngā Swituku DIP > FR02FR10P-R
Tono Tono
Maori
6382072Ataata FR02FR10P-RNKK Switches
FR02FR10P-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FR02FR10P-R
  • Tauira ECAD
  • He waatea
    No
  • Te Whakatau Ngaohiko
    5VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Raupapa
    FR02
  • Pana
    0.100" (2.54mm), Full
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Mahi Momo
    10,000 Steps
  • Te roa
    0.393" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei i runga i te Poari
    0.154" (3.90mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Te Oranga Rawa
    10,000 Steps
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
  • Whakatauranga onamata
    100mA