Home > Hua > Whakawhiti > Karere PushButton > YB226CWCKW01-5F12-JB
Tono Tono
Maori
YB226CWCKW01-5F12-JB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    YB226CWCKW01-5F12-JB
  • Whakaahuatanga
    SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    30V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    125V
  • Momo
    Standard, Illuminated
  • Kāhua Whakamutunga
    Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
  • Whakawhiti Mahinga
    On-On
  • Raupapa
    YB2
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Circular - 22.00mm Dia
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 50°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Front
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Mahi Momo
    200,000 Cycles
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Whakakamahi Whakakuku (Nominal)
    12 VDC
  • Momo Whakamarama, Tae
    LED, Green
  • Ngā āhuatanga
    Epoxy Sealed Terminals
  • Te Oranga Rawa
    100,000 Cycles
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Whakatauranga onamata
    3A (AC/DC)