Home > Hua > RF / IF me RFID > RF Antennas > SPCB00790-5-RMM-915L
Tono Tono
Maori
3880724Ataata SPCB00790-5-RMM-915LNearson
SPCB00790-5-RMM-915L
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SPCB00790-5-RMM-915L
  • Whakaahuatanga
    RF ANT 915MHZ MMCX ADH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • VSWR
  • Whakamutunga
    Connector, MMCX
  • Raupapa
  • Hoki Hoki
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    SPCB007905RMM915L
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Adhesive
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Teitei (Max)
  • Hua
  • Mahinga Rawe
  • Rangahau Rōpū
    UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
  • Tautanga (Poari / Pae)
    915MHz
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    915MHz RF Antenna Connector, MMCX Adhesive