Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > LKSA2103MESA
Tono Tono
Maori
LKSA2103MESA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LKSA2103MESA
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 10000UF 20% 42V SNAP IN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    42V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    LKS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.5A @ 120Hz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    31 Weeks
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10000µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    10000µF