Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > LNT2G331MSECBN
Tono Tono
Maori
LNT2G331MSECBN
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
15+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LNT2G331MSECBN
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SCREW
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    LNT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.3A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.22A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    29 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.500" (12.70mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF