Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > PCF1C220MCL1GS
Tono Tono
Maori
1185980Ataata PCF1C220MCL1GSNichicon
PCF1C220MCL1GS
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    PCF1C220MCL1GS
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    PCF
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.21A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    PCF1C220MCL1GS-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    45 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    22µF