Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > PCV1H680MCL2GS
Tono Tono
Maori
2178380Ataata PCV1H680MCL2GSNichicon
PCV1H680MCL2GS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PCV1H680MCL2GS
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    PCV
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.4A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    29 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 29 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    68µF