Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > PLF1D680MCL2
Tono Tono
Maori
5509123Ataata PLF1D680MCL2Nichicon
PLF1D680MCL2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PLF1D680MCL2
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    20V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    PLF
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.6A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    PLF1D680MCL2-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    40 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    68µF