Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UBW1V331MPD1TD
Tono Tono
Maori
5632266Ataata UBW1V331MPD1TDNichicon
UBW1V331MPD1TD
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UBW1V331MPD1TD
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    UBW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    475mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    950mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 135°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    25 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 135°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    75 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 135°C
  • Te kaha
    330µF
  • Nga tono
    Automotive
UBW1V331MPD
UBW1V331MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL