Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UCY2D331MHD6
Tono Tono
Maori
2873242Ataata UCY2D331MHD6Nichicon
UCY2D331MHD6
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UCY2D331MHD6
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    330µF
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.295" (7.50mm)
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    UCY
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Ripa Tae
    Polar
  • Ko te poari
    Radial, Can
  • Pitch - Hononga
    200V
  • Paa / Case
  • Ētahi Ingoa
    UCY2D331MHD6-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Kaihauturu
    1.56A @ 120Hz
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    UCY2D331MHD6
  • Life @ Temp.
  • Hapa
  • Teitei - Tae (Max)
    1.299" (33.00mm)
  • Whakaahua nui
    330µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±20%
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
  • Nga tono
    12000 Hrs @ 105°C