Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPJ1J331MHD
Tono Tono
Maori
3015324Ataata UPJ1J331MHDNichicon
UPJ1J331MHD
  • Tau Wae
    UPJ1J331MHD
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.09A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.42A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    UPJ1J331MHD-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    27 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    72 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF