Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPS2C331MRD
Tono Tono
Maori
3577613Ataata UPS2C331MRDNichicon
UPS2C331MRD
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    UPS2C331MRD
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    900mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.035A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    UPS2C331MRD-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF