Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPS2G010MPD
Tono Tono
Maori
955168Ataata UPS2G010MPDNichicon
UPS2G010MPD
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    UPS2G010MPD
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    16mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    25.6mA @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    UPS2G010MPD-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    27 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1µF
  • Nga tono
    General Purpose
UPS2G010MPD1TD
UPS2G010MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL