Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPW2C3R3MPH
Tono Tono
Maori
4831368Ataata UPW2C3R3MPHNichicon
UPW2C3R3MPH
  • Tau Wae
    UPW2C3R3MPH
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    36mA @ 120Hz
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.453" (11.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3.3µF