Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPW2V2R2MPH
Tono Tono
Maori
6096162Ataata UPW2V2R2MPHNichicon
UPW2V2R2MPH
  • Tau Wae
    UPW2V2R2MPH
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    31mA @ 120Hz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.630" (16.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2.2µF