Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPW2W2R2MPD
Tono Tono
Maori
4885024Ataata UPW2W2R2MPDNichicon
UPW2W2R2MPD
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UPW2W2R2MPD
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    29mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    46.4mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2.2µF