Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UPX1V331MHD1TN
Tono Tono
Maori
2306832Ataata UPX1V331MHD1TNNichicon
UPX1V331MHD1TN
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UPX1V331MHD1TN
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    35V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    UPX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.008A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.344A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF