Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UVR2AR33MDA
Tono Tono
Maori
2158535Ataata UVR2AR33MDANichicon
UVR2AR33MDA
  • Tau Wae
    UVR2AR33MDA
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    100V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    UVR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    14mA @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.079" (2.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    0.33µF