Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UVR2C100MPD
Tono Tono
Maori
3134213Ataata UVR2C100MPDNichicon
UVR2C100MPD
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UVR2C100MPD
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    80mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    128mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    10µF
  • Nga tono
    General Purpose
UVR2C100MPD1TA
UVR2C100MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL