Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UVR2G2R2MPA
Tono Tono
Maori
1185581Ataata UVR2G2R2MPANichicon
UVR2G2R2MPA
  • Tau Wae
    UVR2G2R2MPA
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    45mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    72mA @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    2.2µF