Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > UWT0G331MCR1GS
Tono Tono
Maori
5518245Ataata UWT0G331MCR1GSNichicon
UWT0G331MCR1GS
  • Tau Wae
    UWT0G331MCR1GS
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 4V SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    4V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Rahi / Rahi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Raupapa
    UWT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    105mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    157.5mA @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.303" (7.70mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF