Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Hapene Hononga - Waeahiko > 112-024-113R491
Tono Tono
Maori
112-024-113R491
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
240+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    112-024-113R491
  • Whakaahuatanga
    CONN SCSI .085" MALE RA 24POS
  • Tauira ECAD
  • Momo
    SCSI
  • Whakamutunga
    Solder
  • Raupapa
    112
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    24
  • Momo Tae
    Through Hole, Right Angle
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Feature Feature
    Housing/Shell (4-40)
  • Ngā āhuatanga
    Board Lock
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    24 Position Plug Connector SCSI Through Hole, Right Angle Solder
  • Whakaaetia te Poaka Whakaoti
    Flash
  • Whakautu Whakamutunga
    Gold
  • Momo Hononga
    Plug
  • Kāhua Hononga
    Center Strip Contacts
Whakaahuatanga: CONN SCSI .085" MALE RA 24POS
Kaihanga: NorComp
112-014-113R001
112-014-113R001
Whakaahuatanga: CONN SCSI .085" MALE RA 14POS
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN SCSI .085" FEMALE RA 36POS
Whakaahuatanga: CONN SCSI .085" FEMALE RA 24POS
Whakaahuatanga: MOUNT CIRCULAR TO18 0.040"