Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > 178-015-313R481
Tono Tono
Maori
178-015-313R481
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
245+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    178-015-313R481
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    2 (DA, A); 2 (DA, A)
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Nickel Plated
  • Raupapa
    178
  • Packaging
    Tray
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Tau o nga Rarangi
    2, 2
  • Tau o nga Tauranga
    15, 15
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Feature Feature
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Ngā āhuatanga
    Grounding Indents, Shielded
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A
  • Momo Hoapā
    Signal
  • Whakaaetanga Mea
    Brass
  • Puka Puka Whakapā
    Stamped
  • Whakaaetia te Poaka Whakaoti
    Flash
  • Whakautu Whakamutunga
    Gold
  • Momo Hononga
    Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
  • Kāhua Hononga
    D-Sub - Stacked
  • Tae
    Black
  • Te Whakauru Backset
    0.318" (8.08mm)