Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > 680S21WA4PL401
Tono Tono
Maori
3643514Ataata 680S21WA4PL401NorComp
680S21WA4PL401
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    680S21WA4PL401
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Solder Cup
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    4 (DC, C) - 21WA4
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Nickel Plated
  • Raupapa
    Seal-D 680S
  • Packaging
    Tray
  • Ētahi Ingoa
    NOR1227
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    21 (17 + 4 Power)
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Te Poari Whare
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
    Grounding Indents
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    21 (17 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A, 40A