Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > 13FPR010E
Tono Tono
Maori
35699Ataata 13FPR010EOhmite
13FPR010E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    13FPR010E
  • Whakaahuatanga
    RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm)
  • Raupapa
    10
  • Tuhinga
    10 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 200°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Non-Inductive
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element