Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > 14AFR008E
Tono Tono
Maori
5151831Ataata 14AFR008EOhmite
14AFR008E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    14AFR008E
  • Whakaahuatanga
    RES 0.008 OHM 4W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.252" Dia x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
  • Raupapa
    14A
  • Tuhinga
    8 mOhms
  • Mana (Watts)
    4W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense Metal Element