Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > 610FPR050E
Tono Tono
Maori
5837273Ataata 610FPR050EOhmite
610FPR050E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    610FPR050E
  • Whakaahuatanga
    RES 0.05 OHM 1W 1% RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Radial Lead
  • Rahi / Rahi
    1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm)
  • Raupapa
    60
  • Tuhinga
    50 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.215" (5.46mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element
  • Te hanganga
    Metal Element
610E
610E
Whakaahuatanga: TRANSFORMER PULSE 22MH 10.6DCR