Home > Hua > Ihu > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > 810F20RE
Tono Tono
Maori
2863574Ataata 810F20REOhmite
810F20RE
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    810F20RE
  • Whakaahuatanga
    RES CHAS MNT 20 OHM 1% 10W
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm)
  • Raupapa
    Metal-Mite®89
  • Tuhinga
    20 Ohms
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial, Box
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tae Whakatu
    Flanges
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Te Kāhua Ara
    Solder Lugs
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.400" (10.16mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    20 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor