Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CS3FR036E
Tono Tono
Maori
5866332Ataata CS3FR036EOhmite
CS3FR036E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CS3FR036E
  • Whakaahuatanga
    RES 0.036 OHM 3W 1% 4SIP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±60ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.854" L x 0.211" W (21.70mm x 5.35mm)
  • Raupapa
    CS3
  • Tuhinga
    36 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    4-SIP
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.654" (16.60mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    36 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Element