Home > Hua > Ihu > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > TL71K220R
Tono Tono
Maori
TL71K220R
  • Tau Wae
    TL71K220R
  • Whakaahuatanga
    RES CHAS MNT 220 OHM 10% 71W
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    ±250ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    4.803" L x 1.012" W (122.00mm x 25.70mm)
  • Raupapa
    TL
  • Tuhinga
    220 Ohms
  • Mana (Watts)
    71W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Module
  • Ētahi Ingoa
    OHTL71K220R
    OHTL71K220R-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tae Whakatu
    Flanges
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Kāhua Ara
    Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220 Ohms ±10% 71W Thick Film Chassis Mount Resistor