Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > TWM3J3K3
Tono Tono
Maori
6931502Ataata TWM3J3K3Ohmite
TWM3J3K3
  • Tau Wae
    TWM3J3K3
  • Whakaahuatanga
    RES 3.3K OHM 3W 5% RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Radial Lead
  • Rahi / Rahi
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Raupapa
    TWM
  • Tuhinga
    3.3 kOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 275°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.024" (26.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film