Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WHBR75FE
Tono Tono
Maori
WHBR75FE
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    WHBR75FE
  • Whakaahuatanga
    RES 0.75 OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±90ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
  • Tuhinga
    750 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    OHWHBR75FE
    OHWHBR75FE-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    34 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    750 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound