Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WLCR005FET
Tono Tono
Maori
WLCR005FET
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WLCR005FET
  • Whakaahuatanga
    RES 0.005 OHM 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±300ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
  • Raupapa
    WL
  • Tuhinga
    5 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    OHWLCR005FET
    OHWLCR005FET-ND
  • Tae Mahi
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    34 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound