Home > Hua > Ngā Rei > Rokihini Aunoa > G8W-1A6T-R-DC12
Tono Tono
Maori
2866858Ataata G8W-1A6T-R-DC12Omron
G8W-1A6T-R-DC12
  • Tau Wae
    G8W-1A6T-R-DC12
  • Whakaahuatanga
    RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
  • Tauira ECAD
  • Tahuri i te Ngaohihi (Max)
    8 VDC
  • Whakakorehia te Ngaohihi (Min)
    1 VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    Plug In
  • Whakaoho Whakawhiti
    16VDC - Max
  • Raupapa
    G8W
  • Wā Whakaora
    10ms
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    G8W-1A6T-R-DC12-ND
    G8W1A6TRDC12
    Z3291
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Whakamahia te wa
    20ms
  • Momo Tae
    Socketable
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Resistor
  • Whakaaetanga Whakatauranga (Anei)
    35A
  • Whakaaetanga Mea
  • Puka Puka Whakapā
    SPST-NO (1 Form A)
  • Kohikohi Ngaohiko
    12VDC
  • Momo Momo
    Non Latching
  • Ko te Whakaaetanga Miihini
    91 Ohms