Home > Hua > Optoelectronics > Whakaara Ahuhu - Tohu > OVSACBC2R8
Tono Tono
Maori
1689333Ataata OVSACBC2R8Optek Technology / TT Electronics
OVSACBC2R8
  • Tau Wae
    OVSACBC2R8
  • Whakaahuatanga
    LED BLUE-GREEN CLEAR 4PLCC SMD
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
  • Waimurere - Mana
    505nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    3.9V
  • Tirohia te Angle
    120°
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    4-PLCC
  • Rahi / Rahi
    3.20mm L x 2.80mm W
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    4-PLCC
  • Ētahi Ingoa
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    5A (24 Hours)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    560mcd
  • Whakaaetanga Maama
    Clear
  • Mahinga Rangata / Rahi
    Round with Flat Top
  • Tae Tae
    Colorless
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei (Max)
    1.95mm
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Blue-Green 505nm LED Indication - Discrete 3.9V 4-PLCC
  • Tono - Whakamātau
    30mA