Home > Hua > Nga Hua Waea > Korero > APS3008S-R
Tono Tono
Maori
5246082Ataata APS3008S-RPUI Audio, Inc.
APS3008S-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APS3008S-R
  • Whakaahuatanga
    SPEAKER TOP PORT 80DB RECT
  • Tauira ECAD
  • Momo
    General Purpose
  • Whakamutunga
    Solder Pads
  • Hangarau
    Piezo
  • Rahi / Rahi
    1.181" L x 0.787" W (30.00mm x 20.00mm)
  • Hanga
    Rectangular
  • Raupapa
    APS
  • Ratonga
  • Tauranga Tauranga
    Top
  • Packaging
    Tray
  • Ētahi Ingoa
    APS3008SR
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Rawa
  • Rauemi - Kotahi
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Teitei - Tae (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Mahinga Rawe
    300Hz ~ 20kHz
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    800Hz
  • Mahinga - dBA
    80.00
  • He pai - Momo
    Sound Pressure Level (SPL)
  • Mahinga - Nga whakamatau
    100mm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    General Purpose Speaker 300Hz ~ 20kHz Top Rectangular 80dB