Home > Hua > Tacitars > Tantalum - Nga Kaihauturu Porohita > 10TPB150ML
Tono Tono
Maori
668262Ataata 10TPB150MLPanasonic
10TPB150ML
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    10TPB150ML
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Raupapa
    POSCAP™ TPB
  • Ratonga
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    2917 (7343 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    P16446DKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Rae Rahi Tae
    D3L
  • Life @ Temp.
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    General Purpose
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    40 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
  • Te kaha
    150µF