Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > 16SEPC270M
Tono Tono
Maori
1864201Ataata 16SEPC270MPanasonic
16SEPC270M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    16SEPC270M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    OS-CON™, SEPC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    250mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    P16297
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    11 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    270µF