Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > 25SVPF180M
Tono Tono
Maori
3382864Ataata 25SVPF180MPanasonic
25SVPF180M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    25SVPF180M
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    25V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    OS-CON™, SVPF
  • Ripple Current @ Low Frequency
    232.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.65A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
    P16510DKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    16 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    180µF